SANCAK KOLEJİ

>>> Güzel Bir Dünya Güzel İnsanlarla Kurulur <<<

  • https://www.facebook.com/sancakkoleji

OrtaokulÖZEL SANCAK ORTAOKULU

Ortaokul Öğretmenlerimiz

Tuğba ORUÇ
Türkçe Öğretmeni
Ayşe ENGİN
Matematik Öğretmeni
Ceren ÖZYÜREK
Matematik Öğretmeni
Uğur ÇIĞNAK
Fen Bilimleri Öğretmeni
Özgür GÜLTEKİNLER
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Fatma SARIKAYA
İngilizce Öğretmeni
Alev AYDOĞDU
Din Kült. ve Ahl. Bil. Öğretmeni
Derya EKİNCİ
Beden Eğitimi Öğretmeni
Cansev BEYDOĞAN
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Mücahit ÖZDEMİR
Müzik Öğretmeni


Bilim, sanat, spor, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu okulumuzda öğrencilerimize demokratik, kişisel farklılıklara saygılı ve çağdaş bir eğitim ortamı sunarız. Bu ortamda öğrencilerimiz, bireysel öğrenme ve ekip çalışması becerilerini kazanırken; biz de bu becerilerini etkin rehberlik ve ölçme değerlendirme çalışmaları ile destekleriz. Branşlarında uzmanlaşmış nitelikli, dinamik bir öğretmen kadrosuna sahip olan okulumuzda, öğrencilerimize çağdaş eğitim modelleri ile "Yaparak-Yaşayarak Öğrenme" yöntemi kullanılarak "öğrenmeyi öğreten" öğrenci merkezli bir eğitim sistemi uygularız. Öğrencilerimizi akıllı tahta ve bilgisayar destekli etkin eğitim materyallerine sahip öğrenme ortamında uyguladığımız bilim, sanat ve yabancı dil etkinlikleriyle, farklı öğrenme biçimlerini destekleyen çalışmalar ve sosyal sorumluluk projeleriyle bir üst eğitim kurumuna hazırlarız.

Tam Öğrenme Modeli’ne uygun olarak öğrencilerimizin çeşitli sanatsal, sportif aktivitelere katılım, sağlık sorunları gibi sebeplerle derse katılamamaları ya da katıldıkları dersi kavrayamama gibi nedenlerle oluşmuş kazanım kayıplarını en aza indirmek amacı öğretmenlerimiz eşliğinde ek çalışmalar yürütürüz.

Ortaokul öğrencilerimizin mevcut ulusal sınavlara hazırlanmaları amacıyla, hafta içi ve Cumartesi günleri etüt çalışmaları programlar ve bu çalışmaları branş öğretmenlerimizle yürütürüz.